تلفن:
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

دریچه طلای بالا واقع در شهر Oubei، Wenzhou، چین، جایی که می توان تمام توپ های دقیق را از جمله ورودی بالا، صندلی های فلزی و توپ های V به کار برد. بر اساس این پایه، محصولات ما عبارتند از: شناور، شانه، دریچه دروازه شیر، پروانه شیر، و غیره. ما می توانیم آنها را با نیازهای ویژه مشتری طراحی کنیم.

خانه

Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD کارخانه تور

  • خط تولید

    Goldto Valve در سال 1998 تأسیس شد و در حال حاضر دارای شش شرکت تابعه، بسیاری از دفاتر خارجی و شبکه فروش در سراسر چین است. این مساحت کل مساحت 21000 متر مربع، بیش از 50 کارمند و ظرفیت تولید سالانه 32000 تن است. سوپاپ Goldtop با توجه به نیازهای بین هر کارخانه و هر بازار از طریق سیستم ERP، کلیه ترتیبات مربوط به تقاضای بین هر کارخانه و هر بازار را ایجاد می کند و دارای یک مرکز ماشینکاری با بیش از 400 مجموعه تجهیزات ماشینکاری و تجهیزات گرمایش فلزات با کیفیت خوب مانند ماشین ابزار عددی کنترل شده، دستگاه خسته کننده، ماشین ابزار عمومی، ماشینکاری عمودی عمودی، ماشین تراش کروی، و غیره، روش های مختلف آزمون برای تجزیه و تحلیل ترکیب شیمیایی، آزمون املاک مکانیکی و آزمون UT، MT، PT غیر قابل انهدام مواد، تجهیزات آزمون مانند طیف گرا نوع میز تستر تاثیر مواد، سختی قابل حمل (تستر Brinell)، تستر اسپکترومتری PMI، ضخامت سنج پوشش، سنج سنج ضخامت دیوار اولتراسونیک، دستگاه تست حرارتی با گواهینامه Lloyds، سیستم تست دمای بالا و دمای بالا، سیستم تست گشتاور، سیستم تست نشتی با دمای پایین ، و غیره، به طور موثر کنترل کیفیت محصول. شیر گلدان با چند ملی جدید قدردانی شده است اختراعات فنی برای توسعه تعادل فشار مخزن مهر و موم پمپ، مهر و موم خودکفایی مهر و موم پلاستیکی، دریچه فلزی دو طرفه انعطاف پذیر / سخت، دریچه شیر برای حمل و نقل از راه دور، دریچه پلاگین برای حمل و نقل از راه دور، دریچه برای پرتاب خوک و گیرنده و غیره

اطلاعات تماس
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD

تماس با شخص: Mr. Jerry Li

تلفن: 86-13758447235

فکس: 86-577-86631026

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Wenzhou Goldtop Valve Co.LTD
تلفن:86-577-86621729
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب سوپاپ توپ کامل تامین کننده. © 2017 - 2022 fbballvalve.com. All Rights Reserved.